Ortostop na FaceBooku

OrtoStop
Wykonujemy wkładki do butów na miarę dla dzieci i dorosłych. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szeroką gamę wkładek ortopedycznych dla klientów indywidualnych i odbiorców hurtowych. Wkładki produkujemy z materiałów termoplastycznych.

wkładki zdrowotne

Cukrzyca
Wkładki zdrowotne dla diabetyków cierpiących na Zespół Stopy Cukrzycowej w dużej mierze zapobiegają powstawaniu obtarć i ran. Naciski oddziałujące na stopę zostają zminimalizowane, poprawiając komfort chodzenia, wkładki na stopę cukrzycową powinny być użytkowane w odpowiednio szerokim obuwiu.

Sport
Wkładki ortopedyczne dla osób uprawiających sport zwiększają stabilność i tym samym minimalizują ryzyko kontuzji. Materiały zastosowane kilku warstwowo bardzo dobrze niwelują wszelkie nierówności podłoża. Wykonujemy wkładki dla wszystkich dyscyplin sportu.
cwiczenia stóp

Ćwiczenia stóp
Bardzo ważną rolę w leczeniu wad stóp i postawy, szczególnie u dzieci odgrywają regularne ćwiczenia. W naszym sklepie znajdziecie wiele przyrządów mogących je urozmaicić.


ANALOGOWE I KOMPUTEROWE BADANIE STÓPfootcad.png freestep.png
W naszym punkcie przeprowadzamy badania stóp na dwa sposoby. Badanie na podoskopie analogowym pozwala na dobór odpowiednich wkładek i obuwia ortopedycznego.
Koszt badania - 20 zł., przy jakichkolwiek zakupach jest bezpłatne.
Przeprowadzamy również komputerowe badanie stóp. Badanie jest wykonywane na urządzeniu Podoscan 2d FootCAD - to najdokładniejszy Podoskaner w Polsce. Wraz z oprogramowaniem FreeSTEP daje możliwość bardzo dokładnej diagnostyki stóp, jest to bardzo zaawansowane narzędzie do cyfrowej analizy stóp. Cena badania wraz z archiwizacją na płycie CD to tylko 40 zł., przy zakupie powyżej 100 zł. - badanie + CD gratis.


Obejrzyj video Serdecznie zapraszamy!WIELKA WYPRZEDAŻ WAKACYJNA!

footcad.png freestep.png freestep.png
-20% na całą kolekcję letnią 2019 - sandały, japonki, klapki, półbuty letnie
-10% na modele letnie już przecenione - kolekcja 2017/2018
-10% na wszystkie klapki domowe i na zewnątrz obowiązujące w ciągłej sprzedaży
Oferta ważna przez cały sierpień lub do wyczerpania zapasów. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu w C.H. Gildia.Wszystkie nowości można obejrzeć na Facebooku

Jesteśmy w C. H. Gildia obok Galerii Zaspa, Gdańsk Al. Rzeczypospolitej 33B box 34B

Partner Memo.png

Wkładki ortopedyczne

wkładki dla rodziny

Dzięki prawidłowemu dopasowaniu i zastosowaniu odpowiednich wkładek, stan zdrowia stóp pozytywnie wpływa na kondycję całego ciała.
Wkładki są zalecane dla osób w każdym wieku.

Co zyskasz?

  • zmniejszenie bólu
  • zmniejszenie uczucia zmęczenia
  • zwiększenie stabilizacji stopy
  • komfort chodzenia
  • niwelowanie ucisku miejscowego stopy

Zaufaj specjalistom

Jesteśmy firmą z długoletnim stażem.  Rozwiązaliśmy wiele dręczących Was problemów z chodzeniem.

Wykonaliśmy dużą ilość nietypowych wkładek indywidualnych, mamy wielu klientów w Polsce oraz w innych krajach Unii Europejskiej a także w Stanach Zjednoczonych